Dlouhodobá podpora
Jednorázová podpora

Gratulujeme Ing. Miroslavu Wajsarovi ke státnímu vyznamenání

Gratulujeme Ing. Miroslavu Wajsarovi ke státnímu vyznamenání

V sobotu 28. října 2017 při slavnosti české státnosti udělil prezident Miloš Zeman na Pražském hradě státní vyznamenání 39 osobnostem. Medailí Za zásluhy o stát byl oceněn také ředitel Oblastní charity Červený Kostelec Ing. Miroslav Wajsar, který stál u založení Hospice Anežky České, prvního v ČR. Gratulujeme!

VStátní ocenění Ing. Miroslava Wajsarayznamenání obdržel za přínos v oblasti řízení a poskytování hospicové péče. Jeho dlouholetá systematická práce je velkým přínosem sociálních služeb v Královéhradeckém kraji, ale i v celé ČR. Je hnací silou rozvoje nejen hospicové péče, ale i dalších zdravotně sociálních služeb.

V průběhu 25 let byla vybudována v rámci Oblastní charity Červený Kostelec řada služeb v devíti střediscích a je zde zaměstnáno přes 200 zaměstnanců. Prvním střediskem je Hospic Anežky České pro těžce nemocné a umírající, od roku 2010 to je též Mobilní hospic Anežky České a Ambulance paliativní medicíny a léčby bolesti. Mezi největší střediska patří Domov sv. Josefa pro nemocné s roztroušenou mozkomíšní sklerózou.

Více také na www.ochck.cz (Foto převzato z webových stránek OCH Červený Kostelec)

 

Zapojte se
 

Více informací také zde.