Jednorázová podpora
Dlouhodobá podpora

Tříkrálová sbírka 2019

Tříkrálová sbírka 2019

Dobročinnou Tříkrálovou sbírku pořádá Charita Česká republika již podevatenácté. V našich regionech budete koledující skupinky tří králů potkávat nejvíce kolem 6. ledna. Nenechte si ujít také doprovodné akce - tříkrálové koncerty a průvody, živé betlémy, hry nebo soutěže.

Místo: Královéhradecká diecéze
Termín: 1. 1. 2019, 14:54 — 14. 1. 2019, 14:54
Kategorie: Benefiční akce, Koncert, Ostatní, Akce pro dobrovolníky, Akce pro veřejnost

V Hradci Králové požehná koledníkům na cestu biskup Jan Vokál v úterý 8. ledna v 8 hodin v katedrále Sv. Ducha. V Pardubicích bude sbírka zahájena ve čtvrtek 3. ledna v 9:30 hodin na Pernštýnském náměstí, kde královským trojicím požehná pomocný biskup Josef Kajnek. Nenechte si ujít také vystoupení Adély Krátké a pěveckého sboru Bonifantes nebo jízdu Tří králů na koních.

Koledování doprovodí spousta akcí:
  • Tři králové na koních povedou průvod koledníků k živému betlému v Poličce (5. 1.)
  • Živý betlém připomene příběh Vánoc tradičně také v Humpolci (5. 1.) a v Nížkově na Havlíčkobrodsku (6. 1.)
  • Tříkrálové koncerty zazní v Jaroměři, Neratově a Přibyslavi (5. 1.), v Pardubicích, Kutné Hoře, Trutnově, Červeném Kostelci a Ústí nad Orlicí (6. 1.), v Pardubicích (9. 1.), v Litomyšli (10. 1.), v České Třebové (12. 1.), v Humpolci a v Přelouči (13. 1.)
  • V Jičíně připravují komponovaný benefiční pořad (ne)vážné muziky Betlémská hvězda na podporu Tříkrálové sbírky (6. 1.) a v Dobrušce Zpívání koledníků (6. 1.)
  • Promítání filmu pro koledníky za odměnu připravila Charita ve Dvoře Králové nad Labem (12. 1.) nebo v Jilemnici (13. 1.). V Litomyšli se mohou koledníci těšit na Tříkrálové plavání (12. a 19. 1.), v Holicích na Tříkrálovou diskotéku (12. 1.) a v Proseči na Zábavné odpoledne s výtvarným tvořením (13. 1.)
  • Tříkrálová fotosoutěž 2019 - Kde koledujeme, kterou pro koledníky vyhlásila Charita ČR - více na https://www.trikralovasbirka.cz/trikralova-fotosoutez/ 
Přijďte se podívat a podpořit Tříkrálovou sbírku na pomoc nemocným a potřebným! Děkujeme Vám.

Tříkrálová sbírka 2019

O koledování v našich regionech se více dozvíte také na http://hk.caritas.cz/trikralova-sbirka/ a na https://www.facebook.com/hk.caritas.cz.

Více informací o Tříkrálové sbírce v celé ČR naleznete na www.trikralovasbirka.cz a www.facebook.com/trikralovasbirka.

Tříkrálová sbírka 2019
Zapojte se
 

Zapojte se do projektu

ADOPCE NA DÁLKU®

 a pomozte chudým dětem v Indii získat vzdělání.

 
 

Více informací také zde.