Informace pro dobrovolníky na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny
5. března 2022 Z domova

Informace pro dobrovolníky na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny

Naše Dobrovolnické centrum vytvořilo registrační formuláře pro dobrovolníky na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny a pro dobrovolníky - tlumočníky. Svou pomoc můžete nabídnout také městskému úřadu ve vaší obci nebo pomáhající organizaci ve vašem okolí. Sledujte i facebook vašeho města a ostatní skupiny, které potřebují pomoc dobrovolníků pro ubytované uprchlíky. Dobrovolníci pro tlumočení v Krajském asisstenčním centru pomoci Ukrajině v Hradci Králové (KACPU) se mohou hlásit telefonicky koordinátorovi dobrovolníků. Dobrovolníky a pomocníky hledá také Oblastní charita Hradec Králové do šatníku a Potravinové banky.

QR kód pro registraci dobrovolníkůCHCETE POMOCI JAKO DOBROVOLNÍK?

Registrujte se prosím ZDE nebo přes QR kód.

Dále můžete svou pomoc nabídnout městskému úřadu ve vaší obci nebo pomáhající organizaci ve vašem okolí. Sledujte Facebook vašeho města a ostatní skupiny, kde mohou lidé, které ubytovali uprchlíky, požádat o pomoc.

DOBROVOLNÍK – TLUMOČNÍK

KACPU Hradec Králové

Prosím, kontaktujte koordinátora dobrovolníků na čísle 720 066 568 s nabídkou vašeho tlumočení pro Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině v Hradci Králové (KACPU).

QR kód pro registraci tlumočníků i na jiném místěPokud můžete tlumočit i na jiném místě, vyplňte formulář Dobrovolnického centra Diecézní charity Hradec Králové ZDE nebo přes QR kód.

Sledujte nás taky na facebooku.

Děkujeme vám!

Dobrovolníky a pomocníky hledá také Oblastní charita Hradec Králové

• do Potravinové banky, registrace ZDE
  • do Sociálního šatníku, třída E. Beneše, registrace ZDE
  • pro další skladové prostory Potravinové banky dobro@charitahk.cz

Více také na www.charitahk.cz a na facebooku.