ročník 2020

Charitní listy 12/2020

Kde všude a jak pomáhají tříkrálové peníze v naší diecézi, aktuální novinky z regionů nebo jak pomáháme v době covidové, to vše se dozvíte v prosincovém zpravodaji. A především vám děkujeme za veškerou přízeň v roce 2020, přejeme vám klidné svátky a v novém roce hlavně pevné zdraví!

Charitní listy 11/2020

V listopadovém čísle se dočtete, jak pomáhá Charita a Tříkrálová sbírka na Orlickoústecku, o oceněních v charitních službách nebo o proběhlých akcích ke Dni Charity, Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za obětavou péči i v době koronakrize. 

Charitní listy 10/2020

Jak pomáhá projekt Adopce na dálku v Indii nebo Sbírka pro Česko na Jičínsku a spoustu dalších charitních novinek se dozvíte v našem říjnovém zpravodaji. V tomto čísle jsou také uveřejněny výsledky letošní diecézní sbírky na charitu. Děkujeme všem dárcům za pomoc a podporu!

Charitní listy 9/2020

Zářijové listy otevírá rozhovor s dobrovolnicí paní Nunvářovou, držitelkou Křesadla za obětavou pomoc v nemocnici. Dozvíte se také, jak pomáhá sbírka pro postižené koronakrizí, o pomoci Indii nebo Libanonu. Srdečně vás zveme na akce ke Dni Charity - dny otevřených dveří, charitní pouť, bylinkobraní nebo běh pro hospic!

Charitní listy léto 2020

Letní dvojčíslo uvádí článek o rozvolňování služeb v terapeutických dílnách v Králíkách. Na dalších stránkách se více dozvíte o novém centru v Červeném Kostelci nebo pomoci v Indii. Nenechte si ujít také prázdninové charitní akce.

Charitní listy 6/2020

Jak prožívali nouzový stav v azylovém domě pro maminky s dětmi nebo sestry, které poskytují zdravotní péči pacientům v domácnosti? O tom všem a také o pomoci Charity hladovějícím rodinám v Indii i mnoho dalšího se dozvíte v červnovém čísle našeho zpravodaje.

Charitní listy 5/2020

V květnovém čísle se dozvíte více o pomoci Charity v době koronakrize nebo jak pandemie zasáhla do života indických školáků podporovaných v projektu Adopce na dálku. Všem lidem dobré vůle také děkujeme za pomoc a dary!

Charitní listy 4/2020

V dubnu pro vás máme příběh na téma "Charita srdcem" o našem kolegovi Jiřím Havelkovi, aktuality o charitních službách a pomoci v době nouzového stavu kvůli pandemii Covid-19 nebo o úspěchu v soutěži "Můj svět" z Litomyšle.

Charitní listy 3/2020

Březnový zpravodaj uvádí příběh indické dívky, na kterou se usmálo štěstí a díky pomoci českých dárců vystudovala na zdravotní sestru. V tomto čísle najdete také podrobné výsledky Tříkrálové sbírky.

Charitní listy 2/2020

Reportáž a fotografie z tříkrálového koledování i doprovodných akcí, pozvánky na akce pro koledníky za pomoc i mnohem více najdete v únorových Charitních listech...

Charitní listy 1/2020

V lednovém čísle najdete informace o jubilejní Tříkrálové sbírce 2020 v našich regionech - komu sbírka pomůže, jak poznáte koledníky a také tipy na doprovodné akce.