Letní benefiční koncert pro Adopci na dálku v hradecké Filharmonii
12. června 2019 Z domova

Letní benefiční koncert pro Adopci na dálku v hradecké Filharmonii

Nenechte si ujít letní benefiční koncert, který se uskuteční ve čtvrtek 27. června 2019 od 19:30 hodin ve Filharmonii Hradec Králové. Vstupné je dobrovolné. Z výtěžku benefice bude podpořeno vzdělávání žáků a studentů z nejchudších indických rodin v rámci projektu Adopce na dálku. Dejte i vy šanci chudým školákům na lepší budoucnost, děkujeme Vám!

Na Letním koncertu zazní skladby Mendelssohn Bartholdy Hebridy (předehra), Reinecke Flétnový koncert D dur, a Brahms Houslový koncert D dur v podání Xin Zhao (flétna), Elias Nyman (housle) a Filharmonie Hradec Králové.

Vstupné na koncert je zdarma díky laskavosti Filharmonie Hradec Králové. Na místě pak můžete dobrovolným příspěvkem do kasičky podpořit projekt Adopce na dálku, který pomáhá chudým dětem v Indii získat vzdělání.

„Když dnes podpoříme chudé indické školáky, umožníme jim, aby se postavili na vlastní nohy. Vzdělaní absolventi se pak postarají nejen o své vlastní rodiny, ale budou pomáhat dalším potřebným lidem v nouzi,“ říká vedoucí projektu Adopce na dálku hradecké Diecézní charity Vojtěch Homolka. Více informací naleznete také na www.adopce.hk.caritas.cz.

Prosím, pokud máte o koncert zájem, nezapomeňte si rezervovat místa k sezení prostřednictvím portálu www.hkpoint.cz nebo v Infocentrech Hradec Králové.

Těšíme se na setkání s Vámi!