Poznejte svět indických dětí
11. března 2019 Z domova

Poznejte svět indických dětí

Putovní výstavu fotografií a příběhů chudých indických dětí, které vystudovaly díky pomoci dárců projektu Adopce na dálku, si můžete v dubnu prohlédnout v Letohradě a okolí. O životě dětí v Indii a o naději, kterou jim dává možnost se vzdělávat, se více dozvíte také na besedě s Mgr. Vojtou Homolkou v pondělí 29. dubna v hradeckém AC klubu. Přijďte se podívat!

Dárci projektu Adopce na dálku už pomohli k lepšímu vzdělání více než šesti tisícům dětí z chudých indických rodin. Dnes jsou z nich učitelé, zdravotní sestry, účetní nebo strojní inženýři. Mnohým z nich se splnil jejich životní sen. Díky pomoci dárců teď dokáží stát na vlastních nohou a zabezpečit svou rodinu. Jejich fotografie a příběhy si můžete v dubnu prohlédnout v Letohradě, a to v ambitech zámku od 15. do 20. 4. nebo v kostele sv. Václava od 21. do 27. 4. Výstava je také k zhlédnutí v okolních kostelích: v Lukavici 7. 4., v Mistrovicích 14. 4. a na Orlici 28. 4. Stáhněte si plakátek zde a pozvěte i své přátele.

Nenechte si ujít také besedu v AC klubu v pondělí 29. dubna od 17 hodin. O životě chudých indických dětí a o naději, kterou jim dává možnost se vzdělávat, bude vyprávět Mgr. Vojtěch Homolka, vedoucí projektu Adopce na dálku Diecézní charity Hradec Králové. Navštívíte společně i místa na odlehlém venkově, kam se běžný turista nedostane, a také jedno z nejlidnatějších měst Indie. Stáhněte si plakátek zde a pozvěte i své přátele. Vstupné je dobrovolné ve prospěch projektu Adopce na dálku.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Více také na www.adopce.hk.caritas.cz a na facebooku.