Nové vybavení do klubovny eNCéčka pro děti a mládež
28. listopadu 2022 Kde sbírka pomáhá

Nové vybavení do klubovny eNCéčka pro děti a mládež

Havlíčkobrodská Charita podpořila z části výtěžku Tříkrálové sbírky i Nízkoprahové denní centrum pro děti a mládež Encéčko. Do klubovny tak mohli pořídit nové vybavení. Díky tomu se děti mohou věnovat smysluplným aktivitám ve volném čase a taky se vzdělávat.

Do klubovny si mohli pořídit nové vybavení, jako jsou například pomůcky pro tvoření, deskové hry nebo projekční závěsné plátno. To slouží k promítání filmů, ale také k realizaci preventivních programů nebo přednášek pro děti a mládež. Další novinkou jsou brýle 3D a brýle simulující stav opilosti, které využijeme zejména v prevenci proti závislostem. Klub projde také celkovou renovací.

Celý tým eNCéčka velmi děkuje za poskytnuté finanční prostředky.

Více o této službě na www.hb.charita.cz. Foto: Oblastní charita Havlíčkův Brod

Děkujeme vám za podporu Tříkrálové sbírky. Díky vám můžeme pomáhat tam, kde je potřeba.